Uudised

03.06
Armas sõber! Kaunist valentinipäeva! (1)
Tasuta hommikukohv!

Viktus Kotka kohvikus on juunis kliendikaardiga värske mahla ja hommikusöögi nautlejatele kohv tasuta! Ootame teid nautima päikest terrassile!

01.06
tursamaksa salat
Juunis uus menüü -15%

Viktus Kohvikus on juunist alates täienenud  a la carte menüü ja sel puhul pakume kõikidele kliendikaardi omanikelt uutelt roogadelt -15%….

10.05
Sweet-Potato-Shrimp-Soup-2-of-4
Nuikapsa-bataadi kreemsupp

Ilusate päevade tähistamiseks too päike ka oma taldrikusse! Proovi järgi Kotka peakokk Kristiina uut RETSEPTI. Toodetelisti ja töökäigu leiad siit….

01.05
shutterstock_236856142
Maikuu kampaania

Mais pakume oma mõlemas kohvikus igale 20ndale lõunasele kliendile tasuta koogilõigu maiustamiseks! Magusat kevadet!

10.04
avocado-mozzarella-quesadillas
Avokaado quesadillad

Proovi järgi ja paku oma külalistele ülilihtsalt ja kiirelt valmivad mõnusateks ampsudeks mõeldud quesadillad. Retsepti ja töökäigu leiad meie FB lehelt.

01.04
DSC_0124-1
Aprillikuu kliendikaardi pakkumine

Aprillis pakume oma mõlemas kohvikus a la carte salatitelt kliendikaardiga -15%! Kerget kevadet!

07.03
Beginners-Luck-12
Roheline smuuti

Tee kodus või naudi Viktus Kotka kohvikus! Vaja läheb: Suur peotäis noori spinatilehti 1 hästi küps banaan 2 dl värsket…

01.03
syda_0218185-min
Tähista erapidu Viktuses

Oleme oma töös puutunud kokku väikeste kohvipauside, temaatiliste sünnipäevade, pidulike vastuvõttude, privaatsete peiede ja luksuslike pulmade toitlustamisega – kõik on omamoodi põnevad meile! Läheneme sündmustele alati personaalselt ja vastavalt kliendi võimalustele. Viktuse Kohvikus tähistad oma erapidu ruumirendita. Küsi pakkumist