Uudised
  • sdgdgh

Vastlakuklid

Hitihoiatus! Nad on kohal! Kardemonikuklid mustsõstramoosi ja vahukoorega! Vastlad pole kaugel, seega võtame juba vastu tellimusi nii koju, kontorisse kui ka sündmusele! peolaud@viktus.ee, 555 25 262 #isetehtudhästitehtud

  • fgkf1

KOHVIKOOLITUS

Kesklinna Vikuse Kohvik värskendas oma teadmisi heast kohvitegemisest, et olla väärilised peatselt saabuvale uue maailma eliitklassi kuuluvasse kohvimasinale. Ootame teid meid testima! Müüme ka kaasa! Mis oleks parem kui tops kuuma head kohvi meie praeguste pimedate ja külmade ilmadega.

  • viktus must suur

KLIENDIKAARDI PAKKUMINE

Kliendikaarti tasub omada, sest lisaks tavapärasele -5 % soodustusele päevapakkumistelt ja a la carte roogadelt (v.a. joogid) pakume tihti ka muid soodustusi. Kesklinna Viktuse Kohvikus saab kuni 12.01 kliendikaardi ettenäitamisel a la carte suppidelt lausa -15%. Olete oodatud meile talvekülma trotsima!  Kui sul pole kliendikaarti, siis uuri selle kohta meie teenindajatelt.

Jaanuarikuu on hea aeg paika panna ka aastased plaanid ja selle puhul julgustame teid tellima oma erilisele sündmutele Viktuse Cateringi. Kasutades märksõna: PEOLAUD 2018, teeme jaanuaris küsitud pakkumistelt -10%.

  • storm-barista-attitude_gallery-b-dx2

UUS KOHVIMASIN

Ei pea enam kaua ootama kuniks saame käsitööna valmiva eriti uhke kohvimasina omanikeks. Masin peaks saabuma meile veebruari ja märstikuu jooksul, seega hea kohvi lõhna on juba kergelt tunda… Seniks pakub teile kohvi masina sõsarvariant! Tutvu masinaga siin!

 

  • leisure, celebration, party, people and holidays concept - happy friends clinking drinks at bar or cafe

UUS AASTA – UUS HOOG

Maitseterohket ja põnevat uut aastat, sõbrad. Aasta algus on hea aeg tõmmata kokku eelnev ning teha plaane uueks aastaks. 2018 aasta toob endaga kaasa palju uut ja põnevat ning muutused hakkavad reaalset vormi võtma. (more…)

  • imageedit_24_3751555450

PROOVI UUSI SUUPISTEID

Suupisted on lihtne ja kiire viis kostitada külalisi nii kodus kui pidulikumal vastuvõtul tööl, olgu selleks siis sünnipäev, suurem vastuvõtt või niisama istumine. Tutvu meie uuenduskuuri läbi teinud suupistevalikuga siin ja küsi julgesti personaalset pakkumist, sest see on vaid väike osa meiepoolsest valikust!

  • leisure, friendship, people and holidays concept - happy friends with fruit drinks taking selfie at cafe

ERAPIDU VIKTUSES

Oleme oma töös puutunud kokku väikeste kohvipauside, temaatiliste sünnipäevade, pidulike vastuvõttude, privaatsete peiede  ja luksuslike pulmade toitlustamisega – kõik on omamoodi põnevad meile! Läheneme sündmustele alati personaalselt ja vastavalt kliendi võimalustele. Viktuse Kohvikus tähistad oma sündmust ruumirendita. Küsi pakkumist siit!

  • Krista Lood

KRISTA LOOD JÕUDSID VIKTUSESSE

 

Krista lood jõudsid ka meile. Uudista meie kohvikut siit:

http://www.tv3play.ee/sisu/krista-lood/668022?autostart=true

Veebidoktor