Uudised
 • Kotka retseptid

VIKTUSE GRILLIABI!

Juhul kui endal marinaadide tegemine käpas ei ole ja poe oma enam huvi ei paku, siis pöördu meie poole, meie aitame sind! Tellimusi võtame vastu 2 päevase etteteatamisajaga!
Kanafilee või -kintsuliha vürtsikas aasiapärases marinaadis
10 €/kg, liha ca 850gr
Kanafilee või -kintsuliha keefiri, terasinepi, küüslaugu ja sibula marinaadis
10 €/kg, liha ca 850gr
Seaturjaliha kookospiima, mädarõika ja terasinepi marinaadis
10 €/kg, liha ca 850gr
Eelküpsetatud (12h) bbq sealiha ribi rabarberi- või kirsimopiga
14€ /kg, liha ca 850gr
peolaud@viktus.ee; 55525262

Mõnusat grillihooaega!

 

 • kalamaja päevad

KALAMAJA PÄEVAD

Ootame teid 20.mail Kalamaja päevadele head toitu ja veini nautima. Oleme oma pop-up restoraniga Veinisõbra hoovis (Kalasadama 2)! Ära unusta siis sisse põigata!

 • Mitmekesisuse päev

MITMEKESISUSE PÄEV

Tähista mitmekesisuse päev meiega! Täna kogu a la carte -15%! Tee pildiklõps oma toidust/joogist, tee “check in” Viktus Kohvikusse, postita oma pilt sotsiaalmeediasse teemaviitega #mitmekesisus ja sa võid võita palju erinevaid auhindu! Tutvu auhindadega siin! Lisaks loosime kõikide “check in” tegijate vahel välja 2le inimesele koogi ja kohvi omal valikul.

 • Viktus Kinkekaart

KINKEKAART

Pole kinki? Pole muret! Viktus kinkekaart nüüd saadaval! Summa ütled sina! Kinkekaardi eest saad tasuda kohvikus toitude, kooki ja jookide eest või tellida cateringi! Lisainfo leiad siit!

 • Anname-au

ANNAME AU!

Kas sa oled teadlik, et meie juures saad sa soetada endale Anname Au sinilille või käepaela?

Eesti Kaitseväe ja Kaitseliidu veterane on meie seas ligi 2800. Need on inimesed, kes on olnud valmis andma kõik Eesti inimeste ja riigi eest.Sinilillega tunnustame nende panust meie ühise julgeoleku heaks. Nende kogemus ja oskused on väärtuslikud ka igapäevaelus.

23. aprill saavad kõik sinilille ja käepäela kandjad Viktus Kohvikust kohvidelt -50%, et siis siit edasi Vabaduse väljakule kontserdit nautima minna!
23.-27.aprill on kõikidele sinilille ja käepaela kandjatele Viktus Kohviku ja Kotka Kohviku a la cartelt -15%

 • Red Velvet rull

KOOGID NÜÜD KODULEHEL

Tutvu meie koogivalikuga ja me garanteerime, et igaüks leiab siit endale meelepärase. Kõik koogid on valmistatud Maiel otsast lõpuni ise kasutades selleks vaid naturaalseid tooraineid. Tort on alati tore viis lõpetamaks oma koosviibimist!

 • naabrist parem

NAABRIST PAREM

Vaata kindlasti TV 3st “Naabrist Parem” saadet, sest ka meil on seal oma roll täita. Meil on au toitlustada selle saate meeskond ja osalejaid!

 • DSC_0067-1

VIKTUS – uus ilme, uus hingamine

Meil oli üks väga pikk, pikk nädalavahetus, kuid raske töö on end ära tasunud! Viktus on läbinud kevadise värskenduskuuri,  mille raames vahetasime välja kogu mööbli, värvisime üle laed ja seinad, nägime ränka vaeva leti ümberkujundamisel ning paistab, et me ei pannud mööda, sest armsad püsikliendid on siiani kõik meeldivalt üllatunud olnud. Tule uudista sinagi ja anna meile teada oma mõtetest. Miljööst saad aimu meie pildialbumist.  Üllatusi jagub ka köögipoolel! Viktusega on liitunud noor ja ambitsioonikas peakokk, kes on juba jõudnud laineid lüüa päevapakkumiste osas, kuid temast räägime järgmisel korral, laseme tal enne sisse elada! Kevad on tore aeg – uus ilme, uus hingamine!

 • Naistevägivalla vastane kampaania

AITA SINAGI!

Üks ütlemata üllas kampaania, mille raames oleme ka meie oma õla alla pannud. Ole hea ja aita sinagi! Annetada saad Eesti Naiste Varjupaikade Liidu eraldi annetuskontole EE712200221063581303, selgituseks märgi “naistepäev”. Kaunist naistepäeva!

 • fgkf1

KOHVIKOOLITUS

Kesklinna Vikuse Kohvik värskendas oma teadmisi heast kohvitegemisest, et olla väärilised peatselt saabuvale uue maailma eliitklassi kuuluvasse kohvimasinale. Kohvikoolitus andis meile hea ülevaate ka praegustest trendidest!  Ootame teid meid testima! Müüme ka kaasa! Mis oleks parem kui tops kuuma head kohvi meie praeguste pimedate ja külmade ilmadega.

 • viktus must suur

KLIENDIKAART

Kliendikaarti tasub omada, sest lisaks tavapärasele -5 % soodustusele päevapakkumistelt ja a la carte roogadelt (v.a. joogid) pakume tihti ka muid soodustusi. Kliendikaart on kohvikus alati saadaval, seega uuri meie teenindajatelt.

 • storm-barista-attitude_gallery-b-dx2

UUS KOHVIMASIN

Ei pea enam kaua ootama kuniks saame käsitööna valmiva eriti uhke kohvimasina omanikeks. Kohvimasin peaks saabuma meile veebruari ja märstikuu jooksul, seega hea kohvi lõhna on juba kergelt tunda… Seniks pakub teile kohvi masina sõsarvariant! Tutvu masinaga siin!

 

 • leisure, friendship, people and holidays concept - happy friends with fruit drinks taking selfie at cafe

ERAPIDU VIKTUSES

Oleme oma töös puutunud kokku väikeste kohvipauside, temaatiliste sünnipäevade, pidulike vastuvõttude, privaatsete peiede  ja luksuslike pulmade toitlustamisega – kõik on omamoodi põnevad meile! Läheneme sündmustele alati personaalselt ja vastavalt kliendi võimalustele. Viktuse Kohvikus tähistad oma erapidu  ruumirendita. Küsi pakkumist siit!

Veebidoktor